Titles you rated
FlippedRated ★ 5.0
Young & BeautifulRated ★ 1.5
The LunchboxRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 2.5- Oink OinkRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Arab BluesRated ★ 4.5
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 4.0- There Is No Lid on the SeaRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0