Movies
Ratings
919
Turning RedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The Wedding SingerRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0