Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 1.5
Goddess of MarriageRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 1.0