Titles you rated
AftersunRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5