Titles you rated
Out of AfricaRated ★ 1.5
SerenaRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
The TouristRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Dumplin'Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
AlohaRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 5.0