Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0