Titles you rated
PinocchioRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Legal High 2Rated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 2.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 1.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0