Titles you rated
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
Tamako Love StoryRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.5
Approved for AdoptionRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0