Series
Ratings
218
The Four SeasonsRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
You Season 5Rated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Parenthood Season 5Rated ★ 3.5