Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.5
BigRated ★ 2.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0