Titles you rated
- 神の雫Rated ★ 2.5
- 魔王Rated ★ 3.5
- 정의의 아군Rated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Palace of DreamsRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 5.0