Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Three FriendsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
Men of HonorRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5