Movies
Ratings
814
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 2.0
YesterdayRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0