Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 0.5
BattleshipRated ★ 4.0