Movies
Ratings
132
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5