Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Last SceneRated ★ 3.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0