Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5