Movies
Ratings
716
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5- This is the presidentRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 0.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0