Titles you rated
CluelessRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 5.0
Last ChristmasRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
ExitRated ★ 1.5
The CulpritRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0