Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0