Titles you rated
Love Is All You NeedRated ★ 2.5
If I StayRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
ChefRated ★ 2.5
Before I DisappearRated ★ 4.0
Mao's Last DancerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5