Movies
Ratings
448- ComfortRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Forgive Us Our TrespassesRated ★ 3.0