Movies
Ratings
626
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
Love at First SightRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
MariaRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
RevengeRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0