Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
2012Rated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0