Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 1.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0