Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0