Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
God of Gamblers 3: The Early StageRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
Painted FacesRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0