Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 2.0
The Platform 2Rated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 4.0
RedlineRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.5
PROMARERated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
LucaRated ★ 5.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 2.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 0.5