Series
Ratings
19
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
VRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0- TerminalRated ★ 3.5