Titles you rated
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
SambaRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5