Titles you rated
Touch Your HeartRated ★ 0.5
Her Private LifeRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 2.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 4.5
Something About 1%Rated ★ 0.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 0.5
EncounterRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
My Shy BossRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 1.0