Movies
Ratings
189
The Suicide SquadRated ★ 3.0- The Remains of the TimeRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Winter’s NightRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0- Cliche Resistance’Rated ★ 2.0