Movies
Ratings
751
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0