Titles you rated
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
ImpulseRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.5
GirlsRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 4.5
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 4.0
The New Prince of Tennis OVARated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Black SailsRated ★ 3.5
Black SailsRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5