Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0