Titles you rated
SecretRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5