Movies
Ratings
398
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0