Movies
Ratings
100
Now You See MeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
EverestRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5