Series
Ratings
23
Downton Abbey Season 2Rated ★ 3.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
The DropoutRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Lovely WriterRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0