Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 2.5
Man from the EquatorRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0