Movies
Ratings
409
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
I am a CatRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0