Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Gospel According to MatthewRated ★ 3.0
Jules and JimRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
AntigoneRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5