Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
MasterRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0