Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
OasisRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5