Titles you rated
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.5
RoboCopRated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5