Movies
Ratings
246
AssassinationRated ★ 4.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.5