Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5