Titles you rated
Days of Being WildRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
The RingRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0