Series
Ratings
156
I Have a LoverRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
TrapRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0- Crime Season 2Rated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0