Titles you rated
PapermanRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
La lunaRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Safe HavenRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0